Μεγάλη επιτυχία γνώρισε η διπλή εκδήλωση στα Κουφάλια

Μεγάλη επιτυχία γνώρισε η διπλή εκδήλωση που πραγματοποιήθηκε την Κυριακή 8 Οκτωβρίου στα Κουφάλια Θεσσαλονίκης.

Συγκεκριμένα κατά την διάρκεια της ημέρας έγιναν οι διασυλλογικοί αγώνες σε ρινγκ και τατάμι, οι οποίοι ξεκίνησαν στις 11:30 το πρωί και τελείωσαν στις 19:30 μισή ώρα πριν ξεκινήσει η Βραδυά Επιλέκτων. Λόγω της μεγάλης συμμετοχής και των πολλών αγώνων οι διασυλλογικοί αγώνες πραγματοποιήθηκαν με καλή ροή και σε ιδιαίτερα φιλικό περιβάλλον και χωρίς διάλλειμα,

Στις 20:15 ξεκίνησε και η Βραδυά Επιλέκτων ‘’ΑΧΙΛΛΕΥΣ 5’’ με πολύ καλούς αγώνες σε επίπεδο μαχητικότητας αλλά και τεχνικής.

 

Διοργανωτής των αγώνων ήταν ο σύλλογος Μυρμιδόνες Κουφαλίων και υπεύθυνος της διοργάνωσης ο κος Κώστας Μαυροκεφαλίδης ο οποίος εισέπραξε πολλά συγχαρητήρια από αθλητές, προπονητές παράγοντες, θεατές αλλά και από τους επίσημους προσκεκλημένους.

 

Η επόμενη εκδήλωση της Ομοσπονδίας είναι η συνάντηση συλλόγων στην Αθήνα την Κυριακή 15 Οκτωβρίου και στη συνέχεια σειρά έχει η Θεσσαλονίκη την Κυριακή 5 Νοεμβρίου με διασυλλογικούς αγώνες και 26 Νοεμβρίου με μια πολύ Δυνατή  Βραδυά Επιλέκτων

 

Παρακάτω μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα των αγώνων από το ‘’ΑΧΙΛΛΕΥΣ 5’’:

 

1 ΕΦΗΒΩΝ 64 3χ2′ LOW
ΣΑΜΟΥΗΛ ΡΟΥΤΣΙ ΚΟΝΔΥΛΑΚΗΣ ΤΕΑΜ ΚΟΝΔΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΡΙΒΑΛΝΤΟ ΑΡΛΙΤΟ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΗΤΗΣ  ΤΚΟ
2 ΠΑΙΔΩΝ 45 3χ2′ LOW
ΖΑΡΖΑΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΝΔΥΛΑΚΗΣ ΤΕΑΜ ΚΟΝΔΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΙΣΟΠΑΛΙΑ
ΑΒΤΑΝΤΗΛ ΑΝΤΟΝΟΒ ΓΚΟΥΡΟΥΛΙ ΤΕΑΜ ΛΕΒΑΝ ΓΚΟΥΡΟΥΛΙ
3 ΕΦΗΒΩΝ 60 3χ2′ LOW
ΜΠΑΓΙΑ ΜΠΕΛΙ ΚΟΝΔΥΛΑΚΗΣ ΤΕΑΜ ΚΟΝΔΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΧΗΤΕΣ ΞΑΝΗΣ ΣΗΜΙΝΤΙΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΗΤΗΣ ΣΤΑ ΣΗΜΕΙΑ
4 ΕΦΗΒΩΝ 71 3χ2′ LOW
ΜΑΝΤΖΙΩΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ GLORY FIGHTERS ΛΙΒΑΝΙΟΣ ΤΑΣΟΣ ΝΙΚΗΤΗΣ ΣΤΑ ΣΗΜΕΙΑ
ΣΠΥΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΑΡΜΑΓΟΣ ΑΡΜΑΓΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
5 ΑΝΔΡΩΝ 76 3χ2′ Κ1
ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΟΝΔΥΛΑΚΗΣ ΤΕΑΜ ΚΟΝΔΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΝΙΚΗΤΗΣ ΣΤΑ ΣΗΜΕΙΑ
ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
6 ΑΝΔΡΩΝ 75 3χ2′ Κ1
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΞΑΝΗΣ ΣΗΜΙΝΤΙΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΣΟΠΑΛΙΑ
ΚΑΡΑΠΕΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΤΖΗΑΓΓΕΛΟΥ ΤΕΑΜ ΧΑΤΖΗΑΓΓΕΛΟΥ ΘΑΝΟΣ
7 ΝΕΑΝΙΔΩΝ 52 3χ1,30» LOW
ΜΠΑΓΛΑΝ ΜΑΡΙΑ ΓΚΟΥΡΟΥΛΙ ΤΕΑΜ ΛΕΒΑΝ ΓΚΟΥΡΟΥΛΙ ΙΣΟΠΑΛΙΑ
ΤΣΙΛΙΓΚΑΡΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΖΗΡΙΔΗΣ ΤΕΑΜ ΖΗΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΗΣ
8 ΕΦΗΒΩΝ 58 3χ2′ LOW
ΔΡΑΓΑΤΣΙΚΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ GLORY FIGHTERS ΛΙΒΑΝΙΟΣ ΤΑΣΟΣ ΙΣΟΠΑΛΙΑ
ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΝΔΥΛΑΚΗΣ ΤΕΑΜ ΚΟΝΔΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
9 ΑΝΔΡΩΝ 68 3χ2′ ΠΥΓΜΑΧΙΑ
ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟ ΒΑΒΥΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΙΚΗΤΗΣ ΣΤΑ ΣΗΜΕΙΑ
ΔΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΖΗΡΙΔΗΣ ΤΕΑΜ ΖΗΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ
10 ΑΝΔΡΩΝ 72 3χ2′ LOW
ΚΑΡΑΜΠΟΥΡΤΙΔΗ ΒΑΓΓΕΛΗ ΓΚΟΥΡΟΥΛΙ ΤΕΑΜ ΛΕΒΑΝ ΓΚΟΥΡΟΥΛΙ
ΚΙΟΣΕ ΣΗΦΗΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΤΕΑΜ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΗΤΗΣ ΣΤΑ ΣΗΜΕΙΑ
11 ΑΝΔΡΩΝ 75 3χ2′ Π
ΤΣΙΡΙΚΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΤΖΙΤΖΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΝΙΚΗΤΗΣ ΔΙΑΚΟΠΗ ΓΙΑΤΡΟΥ
ΚΑΜΠΙΤΑΚΗΣ ΚΟΥΓΙΟΥΜΙΤΖΑΚΗΣ ΤΕΑΜ ΚΟΥΓΙΟΥΜΙΤΖΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
12 ΑΝΔΡΩΝ 72 3χ2′ Κ1
ARBO JAMO ΚΟΝΔΥΛΑΚΗΣ ΤΕΑΜ ΚΟΝΔΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΣΕΡΙΦ ΝΤΙΝΟΣ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΗΤΗΣ ΣΤΑ ΣΗΜΕΙΑ
13 ΑΝΔΡΩΝ 72 3χ2′ Κ1
ΟΓΚΑΝΕΣΙΑΝ ΝΙΚΟΣ ΑΡΜΑΓΟΣ ΑΡΜΑΓΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΚΙΡΙΜΟΓΛΟΥ ΣΑΚΗΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΚΟΝΔΥΛΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΝΙΚΗΤΗΣ ΔΙΑΚΟΠΗ ΓΙΑΤΡΟΥ
14 ΑΝΔΡΩΝ 76 3χ2′ Κ1
ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΝΑΘΑΝΑΗΛ ΑΨΙΜΟΝ ΖΑΝΤΟΒΙΔΗΣ-ΛΕΟΝΤΙΔΗΣ ΙΣΟΠΑΛΙΑ
ΤΣΑΡΤΣΙΤΑΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
15 ΑΝΔΡΩΝ 65 3χ2′ Κ1
ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΝΔΥΛΑΚΗΣ ΤΕΑΜ ΚΟΝΔΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΑΝΤΡΙΑΝ ΣΟΥΛΙ ΧΑΤΖΗ ΤΕΑΜ ΧΑΤΖΗ ΧΑΣΑΝ ΝΙΚΗΤΗΣ ΣΤΑ ΣΗΜΕΙΑ
16 ΑΝΔΡΩΝ 72 3χ2′ Π
ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ GLORY FIGHTERS ΛΙΒΑΝΙΟΣ ΤΑΣΟΣ ΝΙΚΗΤΗΣ ΣΤΑ ΣΗΜΕΙΑ
ΣΩΠΡΑΝΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΑΛΛΙΜΑΧΟΣ ΣΜΥΡΝΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

 

Scroll To Top